Centrum Medyczne Prokocim

Personel

939f06901fd3668037fea022ea637d80_large

SPECJALISTA KARDIOLOG INWAZYJNY SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

View More

Prof. dr hab. n.med. Stanisław Bartuś 

Kardiolog, Kardiochirurg
10641169_909000092472200_5502134293795622606_n

Magister psychologii. Posiada doświadczenie w psychologii dzieci i młodzieży. Pracowała jako psycholog szkolny w jednej z krakowskich szkół podstawowych.

View More

mgr Martyna Ostrowska-Sowińska

Psycholog
c463a150882346614ca1b95e00899fc2_large

Specjalista z zakresu proktologii, onkologii oraz chirurgii.

View More

Lek. Anna Gierada-Fijałkowska

 
Proktolog, Onkolog, Chirurg
49bf45752daa4842c3be20b2eb668b19_large

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego UJ CM w Krakowie. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów im. Jana Grandego w Krakowie. Jestem członkiem American College of Surgeons (Resident Member). Pracuję z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych, w tym laparoskopią oraz ultrasonografią. Prowadzę badania naukowe nad zastosowaniem techniki USG w opiece okołooperacyjnej oraz bezpieczeństwem cholecystektomii laparoskopowej. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

View More

lek. Zofia Orzeszko

Chirurg, Proktolog, Specjalista medycyny estetycznej
0c72cab94c32483db31ec662a96a33f7

Laureat olimpiad przedmiotowych, ogólnopolskich konkursów wiedzy dla studentów medycyny., konkursów na najlepszą pracę/prezentację przypadku podczas międzynarodowych konferencji kardiologicznych. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjne oraz Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doktorant UJCM. Autor/współautor wielu publikacji oryginalnych w renomowanych czasopismach kardiologicznych. Dominująca działka zainteresowań i leczenia (w tym leczenia interwencyjnego) - zaburzenia rytmu serca.

View More

dr n.med. Grzegorz Kiełbasa

Kardiolog
 
633c49e9f277c78c17fde10e75935ff0_large

Pracownik Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie

View More

lek. Monika Kupiec

Radiolog

f0d1adfd29ed3e26fba49c66717e3dae_large

Specjalista w zakresie endokrynologii. Pracownik Oddziału Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

View More

lek. Łukasz Kluczyński

Endokrynolog

4005207e820aa4f413e69d7bf723ef98

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem w trakcie specjalizacji z psychiatrii odbywanego w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie po za pracą w oddziałach ogólnopsychiatrycznych przyjmuję pacjentów w poradni psychiatrii dorosłych oraz pełnię dyżury lekarskie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako wolontariusz w szpitalach psychiatrycznych w Munster w Niemczech i w trakcie stażu podyplomowego w szpitalu klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W ramach pracy dydaktycznej w Collegium Medicum UJ prowadzę zajęcia z zagranicznymi studentami medycyny.

View More

Lek. Adrian Gerlich

 
Psychiatra
Pani Doktor Pulmonolog

Beata Gabis jest doświadczonym alergologiem. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób wywołanych przez alergeny wziewne, pokarmowe. Pani doktor zajmuje się również leczeniem chorób: astmy oskrzelowej, atopowego zapalenia skóry, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, alergicznego nieżytu nosa, alergicznego zapalenia spojówek czy alergologicznego nieżytu spojówek.

View More

Lek. med. Beata Gabis

 
Alergolog 
3cbda2fa410d6a81b645b14934165d7b_large

Dr n.med. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagielońskiego. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktologicznej. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

View More

Dr n.med. Tomasz Gach

 
Proktolog, chirurg ogólny, onkolog
oalala

Dr n. med. Tomasz Tokarek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży w wielu ośrodkach kardiologicznych w Polsce i za granicą (m.in. Universita Di Roma La Sapienza; American University of Beirut) Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest autorem 62 publikacji naukowych w czasopismach polskich i międzynarodowych. Ponadto jest laureatem wielu nagród naukowych i stypendiów (m. in. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Nagroda Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego)

View More

Dr n.med. Tomasz Tokarek

 
Kardiolog
1f7c6d5e9bc0efeb1930adcc65f2db3d

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie nadal pracuje. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchu. W ramach pracy w Klinice Neurologii zaangażowana w działalność Poradni Chorób Pozapiramidowych. Odbyła szkolenia z leczenia zaawansowanych postaci choroby Parkinsona m.in. w Rijad - DBS, Duodopa i apomorfina. Posiada również doświadczenie w leczeniu bólu głowy, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.

View More

Lek. Magdalena Witkowska

Neurolog
 
lek. Paweł Pyrkosz

W 2013 r. ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, od 2014 r. w trakcie specjalizacji z urologii w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Główne obszary zainteresowań to endoskopia i laparoskopia w urologii.

View More

lek. Paweł Pyrkosz

Urolog
acbf9abe9a663e3b75802a8a254df3bb_large

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Pracownik Oddziału Ginekologiczno-Onkologicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie..

View More

lek. Rafał Meus

Ginekolog
Salech Arif

Specjalista kardiologii. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych. Pracuje w Oddziale Klinicznym Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończył studia na Uniwersytecie im. Arystotelesa w Salonikach na wydziale lekarskim.

View More

dr n.med Salech Arif

Kardiolog
Dr n med. Robert Mieżyński

Jeste chirurgiem dziecięcym z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Od samego początku pracuje na oddziale Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

View More

dr n.med. Robert Mieżyński 

 
Chirurg, Chirurg dziecięcy
Paińska Paulina

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Krakowie. Doświadczenie zawodowe w ramach specjalizacji zdobywała w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także autorką i współautorką publikacji naukowych o tematyce neurologicznej.

View More

Dr n.med. Paulina Pasińska

 
Neurolog, Lekarz medycyny estetycznej
health

Specjalista psychiatra, certyfikowany terapeuta CBT (terapia poznawczo-behawioralna). Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wieloletni pracownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (oddział leczenia chorób afektywnych), konsultant kliniczny. Pracuje w kilku specjalistycznych ośrodkach terapii uzależnień, poradniach rejonowych oraz poradni przyklinicznej chorób afektywnych. Prowadzi konsultacje dla dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu chorób afektywnych, nerwic, zaburzeniach osobowości, snu i otępienia. W pracy z pacjentami zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego spektrum zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, nerwice, schizofrenia, inne psychozy, zaburzenia psychiczne u pacjentów z chorobami somatycznymi, zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym, zaburzenia psychiczne u kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym oraz zaburzenia adaptacyjne związane z sytuacjami kryzysowymi.

View More

lek. Marcin Zygmuntowicz

 
Psychiatra
image_6483441-1

Od kilku lat zajmuję się fizjoterapią. Pracuję z osobami niepełnosprawnymi , dziećmi, osobami starszymi oraz sportowcami. Od kilku lat zajmuję się problemami wynikającymi ze skrzywienia kręgosłupa u dzieci oraz osób dorosłych poprzez terapie manualne. Współpracuję również z klubami fitness oraz siłowniami.

View More

Maciej Bieńkowski

 
Masażysta