Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego UJ CM w Krakowie. Obecnie pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów im. Jana Grandego w Krakowie. Jestem członkiem American College of Surgeons (Resident Member). Pracuję z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych, w tym laparoskopią oraz ultrasonografią. Prowadzę badania naukowe nad zastosowaniem techniki USG w opiece okołooperacyjnej oraz bezpieczeństwem cholecystektomii laparoskopowej. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Laureat olimpiad przedmiotowych, ogólnopolskich konkursów wiedzy dla studentów medycyny., konkursów na najlepszą pracę/prezentację przypadku podczas międzynarodowych konferencji kardiologicznych. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjne oraz Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doktorant UJCM. Autor/współautor wielu publikacji oryginalnych w renomowanych czasopismach kardiologicznych. Dominująca działka zainteresowań i leczenia (w tym leczenia interwencyjnego) - zaburzenia rytmu serca.
Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem w trakcie specjalizacji z psychiatrii odbywanego w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie po za pracą w oddziałach ogólnopsychiatrycznych przyjmuję pacjentów w poradni psychiatrii dorosłych oraz pełnię dyżury lekarskie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako wolontariusz w szpitalach psychiatrycznych w Munster w Niemczech i w trakcie stażu podyplomowego w szpitalu klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W ramach pracy dydaktycznej w Collegium Medicum UJ prowadzę zajęcia z zagranicznymi studentami medycyny.
Beata Gabis jest doświadczonym alergologiem. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób wywołanych przez alergeny wziewne, pokarmowe. Pani doktor zajmuje się również leczeniem chorób: astmy oskrzelowej, atopowego zapalenia skóry, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, alergicznego nieżytu nosa, alergicznego zapalenia spojówek czy alergologicznego nieżytu spojówek.
Dr n. med. Tomasz Tokarek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży w wielu ośrodkach kardiologicznych w Polsce i za granicą (m.in. Universita Di Roma La Sapienza; American University of Beirut) Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest autorem 62 publikacji naukowych w czasopismach polskich i międzynarodowych. Ponadto jest laureatem wielu nagród naukowych i stypendiów (m. in. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Nagroda Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego)
Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie nadal pracuje. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchu. W ramach pracy w Klinice Neurologii zaangażowana w działalność Poradni Chorób Pozapiramidowych. Odbyła szkolenia z leczenia zaawansowanych postaci choroby Parkinsona m.in. w Rijad - DBS, Duodopa i apomorfina. Posiada również doświadczenie w leczeniu bólu głowy, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Krakowie. Doświadczenie zawodowe w ramach specjalizacji zdobywała w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także autorką i współautorką publikacji naukowych o tematyce neurologicznej.
Specjalista psychiatra, certyfikowany terapeuta CBT (terapia poznawczo-behawioralna). Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wieloletni pracownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (oddział leczenia chorób afektywnych), konsultant kliniczny. Pracuje w kilku specjalistycznych ośrodkach terapii uzależnień, poradniach rejonowych oraz poradni przyklinicznej chorób afektywnych. Prowadzi konsultacje dla dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu chorób afektywnych, nerwic, zaburzeniach osobowości, snu i otępienia. W pracy z pacjentami zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego spektrum zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, nerwice, schizofrenia, inne psychozy, zaburzenia psychiczne u pacjentów z chorobami somatycznymi, zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym, zaburzenia psychiczne u kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym oraz zaburzenia adaptacyjne związane z sytuacjami kryzysowymi.
Od kilku lat zajmuję się fizjoterapią. Pracuję z osobami niepełnosprawnymi , dziećmi, osobami starszymi oraz sportowcami. Od kilku lat zajmuję się problemami wynikającymi ze skrzywienia kręgosłupa u dzieci oraz osób dorosłych poprzez terapie manualne. Współpracuję również z klubami fitness oraz siłowniami.