Centrum Medyczne Prokocim

Personel

export

lek. Paweł Bodnar

Chirurgia, Dermatochirurgia
Ukończył studia we Wrocławiu i pracował w Centrum Onkologii Instytut – Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Curie-Skłodowskiej w Warszawie w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Obecnie specjalizuje się w Chirurgii Ogólnej.

View More

lek. Paweł Bodnar

 
Chirurgia, Dermatochirurgia
CV_Kwadrat_Male_001

Studia lekarskie ukończył na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pierwsze kroki w psychiatrii stawiał uczęszczając na spotkania Studenckiego Koła Naukowego, biorąc udział w praktykach w Szpitalu Psychiatrycznym w Bolesławcu oraz pracując na oddziałach psychiatrycznych podczas stażu podyplomowego. Lek. Maciej Kalamarz ma doświadczenie w leczeniu m.in. pacjentów z depresją, nerwicami, chorobą afektywną dwubiegunową, schizofrenią, a także chorobami otępiennymi i zaburzeniami snu. Systematycznie poszerza swoją wiedzę poprzez czytanie specjalistycznych czasopism, artykułów naukowych oraz uczestnictwo w wykładach, konferencjach i kursach specjalizacyjnych. W swojej pracy kieruje się najnowszymi standardami, starając się dostosowywać leczenie do indywidualnych preferencji pacjenta.

View More

lek. Maciej Kalamarz

 
Psychiatra
c463a150882346614ca1b95e00899fc2_large

Specjalista z zakresu proktologii, onkologii oraz chirurgii.

View More

Lek. Anna Gierada-Fijałkowska 

Proktolog, Onkolog, Chirurg
58e23eb73a62e233e240e727ee5a5abf

Magister psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka i Pomoc Psychologiczna. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz w dialogu motywującym. Pracuje z pacjentem zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo - zależnie od rodzaju problemu. Pierwsze 2-3 spotkania mają charakter diagnostyczno-konsultacyjny. Cała terapia trwa od kilku do kilkunastu sesji, w zależności od konkretnego problemu. Prowadzi terapię dla par - pomoc w związku i kryzysie. Jako psychoonkolog oferuje konsultacje onkologiczne dla chorych onkologicznie, również wsparcie ich rodzin i opiekunów .

View More

mgr Małgorzata Łagoda

Psychoterapeuta, Psycholog, Psychoonkolog
 
0c72cab94c32483db31ec662a96a33f7

Laureat olimpiad przedmiotowych, ogólnopolskich konkursów wiedzy dla studentów medycyny., konkursów na najlepszą pracę/prezentację przypadku podczas międzynarodowych konferencji kardiologicznych. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii w I Klinice Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjne oraz Nadciśnienia Tętniczego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Doktorant UJCM. Autor/współautor wielu publikacji oryginalnych w renomowanych czasopismach kardiologicznych. Dominująca działka zainteresowań i leczenia (w tym leczenia interwencyjnego) - zaburzenia rytmu serca.

View More

dr n.med. Grzegorz Kiełbasa

Kardiolog
 
633c49e9f277c78c17fde10e75935ff0_large

Pracownik Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie

View More

lek. Monika Kupiec

Radiolog

f0d1adfd29ed3e26fba49c66717e3dae_large

Specjalista w zakresie endokrynologii. Pracownik Oddziału Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

View More

lek. Łukasz Kluczyński

Endokrynolog

4005207e820aa4f413e69d7bf723ef98

Ukończyłem studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem w trakcie specjalizacji z psychiatrii odbywanego w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie po za pracą w oddziałach ogólnopsychiatrycznych przyjmuję pacjentów w poradni psychiatrii dorosłych oraz pełnię dyżury lekarskie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując jako wolontariusz w szpitalach psychiatrycznych w Munster w Niemczech i w trakcie stażu podyplomowego w szpitalu klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie. W ramach pracy dydaktycznej w Collegium Medicum UJ prowadzę zajęcia z zagranicznymi studentami medycyny.

View More

Lek. Adrian Gerlich

 
Psychiatra
Pani Doktor Pulmonolog

Beata Gabis jest doświadczonym alergologiem. Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób wywołanych przez alergeny wziewne, pokarmowe. Pani doktor zajmuje się również leczeniem chorób: astmy oskrzelowej, atopowego zapalenia skóry, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, alergicznego nieżytu nosa, alergicznego zapalenia spojówek czy alergologicznego nieżytu spojówek.

View More

Lek. med. Beata Gabis

 
Alergolog 
3cbda2fa410d6a81b645b14934165d7b_large

Dr n.med. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagielońskiego. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, proktologicznej. Obecnie pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie.

View More

Dr n.med. Tomasz Gach

 
Proktolog, chirurg ogólny, onkolog
oalala

Dr n. med. Tomasz Tokarek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży w wielu ośrodkach kardiologicznych w Polsce i za granicą (m.in. Universita Di Roma La Sapienza; American University of Beirut) Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych w charakterze słuchacza i wykładowcy. Jest autorem 62 publikacji naukowych w czasopismach polskich i międzynarodowych. Ponadto jest laureatem wielu nagród naukowych i stypendiów (m. in. Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Nagroda Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Nagroda Towarzystwa Lekarskiego Krakowskiego)

View More

Dr n.med. Tomasz Tokarek

 
Kardiolog
1f7c6d5e9bc0efeb1930adcc65f2db3d

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum UJ w Krakowie. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego z neurologii w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie nadal pracuje. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Międzynarodowego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Zaburzeń Ruchu. W ramach pracy w Klinice Neurologii zaangażowana w działalność Poradni Chorób Pozapiramidowych. Odbyła szkolenia z leczenia zaawansowanych postaci choroby Parkinsona m.in. w Rijad - DBS, Duodopa i apomorfina. Posiada również doświadczenie w leczeniu bólu głowy, zawrotów głowy, chorób naczyniowych mózgu oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.

View More

Lek. Magdalena Witkowska

Neurolog
 
lek. Paweł Pyrkosz

W 2013 r. ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, od 2014 r. w trakcie specjalizacji z urologii w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Główne obszary zainteresowań to endoskopia i laparoskopia w urologii.

View More

lek. Paweł Pyrkosz

Urolog
acbf9abe9a663e3b75802a8a254df3bb_large

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Pracownik Oddziału Ginekologiczno-Onkologicznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie..

View More

lek. Rafał Meus

Ginekolog
Magdalena Bagieńska

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii odbywanego w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracuję w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, profilowanych oddziałach dziennych, przyjmuję pacjentów w poradni psychiatrii dorosłych oraz pełnię dyżury lekarskie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w trakcie stażu podyplomowego w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach. W obszarze zagadnień klinicznych jestem szczególnie zainteresowana farmakoterapią i psychoedukacją zaburzeń afektywnych, zaburzeń lękowych, zespołu stresu pourazowego (PTSD) oraz zaburzeń psychotycznych.

View More

Lek. Małgorzata Bagieńska

Psychiatra
Dr n med. Robert Mieżyński

Jestem chirurgiem dziecięcym z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Od samego początku pracuje na oddziale Chirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

View More

dr n.med. Robert Mieżyński 

 
Chirurg, Chirurg dziecięcy
fotografia (1)

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje się przede wszystkim psychologią kliniczną i psychoterapią w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym szczególnie terapią zaburzeń depresyjnych. Świadczy usługi konsultacyjno-diagnostyczne.

View More

mgr. Donata Żelazowska

 
Psycholog
health

Specjalista psychiatra, certyfikowany terapeuta CBT (terapia poznawczo-behawioralna). Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wieloletni pracownik Kliniki Psychiatrii Dorosłych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (oddział leczenia chorób afektywnych), konsultant kliniczny. Pracuje w kilku specjalistycznych ośrodkach terapii uzależnień, poradniach rejonowych oraz poradni przyklinicznej chorób afektywnych. Prowadzi konsultacje dla dzieci i dorosłych. Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu chorób afektywnych, nerwic, zaburzeniach osobowości, snu i otępienia. W pracy z pacjentami zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego spektrum zaburzeń psychicznych, takich jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe, nerwice, schizofrenia, inne psychozy, zaburzenia psychiczne u pacjentów z chorobami somatycznymi, zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym, zaburzenia psychiczne u kobiet w ciąży i w okresie okołoporodowym oraz zaburzenia adaptacyjne związane z sytuacjami kryzysowymi.

View More

lek. Marcin Zygmuntowicz

 
Psychiatra
image_6483441-1

Od kilku lat zajmuję się fizjoterapią. Pracuję z osobami niepełnosprawnymi , dziećmi, osobami starszymi oraz sportowcami. Od kilku lat zajmuję się problemami wynikającymi ze skrzywienia kręgosłupa u dzieci oraz osób dorosłych poprzez terapie manualne. Współpracuję również z klubami fitness oraz siłowniami.

View More

Maciej Bieńkowski

 
Masażysta
20220523_122121

Jestem absolwentką dietetyki na wydziale Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nieustannie poszerzam swoje kwalifikacje, w oparciu o liczne kursy, szkolenia, konferencje, czy analizę najnowszych doniesień naukowych. Moją pasją jest dietetyka kliniczna, a w szczególności dietoterapia w chorobach przewodu pokarmowego. Uważam, iż odpowiednio zbilansowana dieta, to podstawa sukcesu w walce o zdrowie. W pracy z pacjentami nie stosuję utartych schematów, dlatego do każdego staram się podchodzić indywidualnie.

View More

mgr Paulina Kurkowska

 
Dietetyk, dietetyk kliniczny
Jakub Orzechowski

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ukończyłem I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pierwsze doświadczenia z psychiatrią zdobywałem działając w studenckim kole naukowym, podczas praktyk wakacyjnych w Szpitalu Psychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim oraz stażu podyplomowego w Wojewódzkim Zespole Leczenia Psychiatrycznego w Olsztynie. Zajmuję się przede wszystkim leczeniem zaburzeń depresyjnych, adaptacyjnych i lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii oraz bezsenności. W pracy z pacjentem najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt, rozmowę i oddziaływania psychoedukacyjne. Stale rozwijam swoją wiedzę medyczną biorąc udział w wykładach i konferencjach, a także czytając najnowsze publikacje, fachowe czasopisma i literaturę naukową. Interesuję się historią, również psychiatrii oraz starą architekturą.

View More

lek. Jakub Orzechowski

 
Psychiatra
Michał Szudy

Pracuję w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie realizuję szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii. Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Moje pierwsze doświadczenie zawodowe związane z psychiatrią zdobyłem podczas pracy w oddziale psychiatrycznym V Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie w trakcie stażu podyplomowego. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się przede wszystkim na leczeniu depresji, zaburzeń lękowych, choroby afektywnej dwubiegunowej, zaburzeń snu oraz wsparciu dla osób doświadczających różnych kryzysów psychicznych.

View More

lek. Michał Szudy

Psychiatra
IMG_8280

„Lekarka z 13-letnim doświadczeniem w pracy, stawiająca na wnikliwość, dążąca do szybkiego postawienia celnej diagnozy, stosująca najnowsze standardy medyczne przy zachowaniu interdyscyplinarnego i całościowego spojrzenia na pacjenta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z 2009r. ukończonego z wyróżnieniem. Tytuł specjalistki chorób wewnętrznych z 2018r, nagrodzony z ramienia Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie za jeden najlepszych wyników Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

View More

lek. Monika Radoń 

Internista
zdjęcie (3)

Jestem dyplomowanym dietetykiem. Na co dzień pracuję w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Klinicznym Angiologii. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach naukowych. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest dietoterapia chorób układu sercowo-naczyniowego, zaburzeń gospodarki węglowodanowej oraz żywienie kobiet w ciąży i karmiących piersią. W swojej pracy cenię sobie indywidualne podejście do problemów pacjenta, a jego dobro stawiam na pierwszym miejscu.

View More

mgr Angelika Żywioł

Dietetyk
0ea19ea3287c103487fab91846515f2e

Lekarz endokrynolog, diabetolog, certyfikowany ultrasonografista w zakresie ultrasonografii ogólnej (certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego O/1298/2019), starszy asystent w Oddziale Chorób Metabolicznych i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Absolwent wydziału lekarskiego UJCM oraz studiów doktoranckich na wydziale lekarskim UJCM. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Konsultant kursów ultrasonograficznych Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii – szkolenia w zakresie ultrasonografii jamy brzusznej oraz tarczycy, przytarczyc i węzłów chłonnych szyi.

View More

lek. Damian Ucieklak

Endokrynolog, Ultrasonografista, Diabetolog