mgr Klaudia Łozak

  • Specjalizacja: psycholog
  • Wykształcenie: Uniwersytet Jagielloński.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskałam dyplom psychologa z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi, które zmagają się z różnorodnymi problemami natury psychicznej lub trudnościami życiowymi, a także z tymi, którzy pragną poprawić jakość swojego życia.

Moje główne obszary specjalizacji obejmują kryzysy życiowe, depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenia emocjonalne, trudności interpersonalne oraz konsekwencje stresu. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, kładąc nacisk na dobro Pacjentów oraz na niesienie im pomocy w sposób kompetentny i odpowiedzialny.

Staram się wspierać Pacjentów swoją wiedzą i wrażliwością, zapewniając im poczucie wysłuchania i zrozumienia, oraz wspólnie dążąc do przezwyciężenia trudnych sytuacji.

Leczone przeze mnie problemy obejmują kryzysy życiowe, depresję, zaburzenia lękowe, emocjonalne oraz interpersonalne, konsekwencje stresu, niskie poczucie własnej wartości, zaburzenia snu, nastroju oraz obsesyjno-kompulsyjne.