lek. Olena Yermolina

Nazywam się Yermolina Olena i jestem ginekologiem-endokrynologiem z najwyższą kategorią kwalifikacji oraz specjalistką diagnostyki ultrasonograficznej. Mam ponad 22 lata doświadczenia w zawodzie. Specjalizuję się w badaniu i spersonalizowanym leczeniu dorastających dziewcząt oraz kobiet z chorobami endokrynologicznymi, takimi jak PCOS, trądzik, zespół metaboliczny, otyłość, niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemia. Zajmuję się również problemami ginekologicznymi, w tym mięśniakami macicy, endometriozą, zaburzeniami cyklu miesiączkowego, nieprawidłowymi krwawieniami z macicy, zespołami bólowymi w obrębie miednicy mniejszej, patologiczną wydzieliną z pochwy oraz stanami zapalnymi i przednowotworowymi szyjki macicy i jamy macicy.

Oferuję także badanie i leczenie par z problemem niepłodności oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, takie jak labioplastyka i terapia PRP. Prowadzę diagnostykę ultrasonograficzną narządów miednicy mniejszej, gruczołów sutkowych i tarczycy, a także wykonuję wideokolposkopię, biopsje celowane szyjki macicy, biopsję aspiracyjną błony śluzowej macicy oraz terapię falami radiowymi, w tym ablację i konizację szyjki macicy. Specjalizuję się również w zakładaniu i zdejmowaniu systemów Mirena oraz Jaides, a także prowadzę kompleksowe, ukierunkowane badania profilaktyczne mające na celu wykrycie onkopatologii.

Leczę różnorodne choroby, takie jak PCOS, zaburzenia cyklu miesiączkowego, niepłodność, adenomioza, mięśniak macicy, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, otyłość, patologie szyjki macicy (nadrzerka, dysplazja), torbiele jajników oraz zapalenia narządów miednicy. Oferuję szeroki zakres usług, w tym cytologię, cytologię LBC, konsultacje ginekologiczne, konsultacje ginekologiczne z cytologią, konsultacje ginekologiczne z USG ginekologicznym, konsultacje ginekologiczne z USG piersi oraz różne pakiety badań. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług i umówienia się na wizytę.