mgr Aleksandra Pęcak

  • Specjalizacja: psycholog
  • Wykształcenie: absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z psychotraumatologii. Doświadczenie zdobywałam podczas licznych staży klinicznych, m.in. na oddziale ogólnopsychiatrycznym w szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz na oddziale dziennym poradni ProVita. Aktualnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Szkoleń Systemowych w nurcie systemowym. Specjalizuję się w psychologii dziecięcej, psychoterapii par i rodzin. Oprócz pracy w gabinecie jestem psychologiem przedszkolnym i autorką bajek terapeutycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym, takich jak „Jeżyk Michałek w świecie uczuć i emocji” oraz „Opowieści z Krainy Spokoju”.

Na konsultacje psychologiczne i psychoterapię zapraszam osoby dorosłe, które zmagają się z problemami w relacjach, lękiem, niepokojem, traumą dziecięcą i relacyjną, kryzysem w związku, a także rodziców, którzy mają trudności wychowawcze. W mojej pracy najważniejsze są zasady etyki oraz stworzenie bezpiecznej atmosfery, która sprzyja otwartej i szczerej komunikacji.

Oferuję szeroki zakres usług, w tym konsultacje psychologiczne online, konsultacje psychologiczne dla dorosłych, dzieci i młodzieży, par oraz rodziców. Ceny dotyczą wizyt prywatnych. Leczone przeze mnie choroby obejmują zaburzenia emocjonalne, lękowe, nastroju, stres, kryzysy emocjonalne, traumy oraz problemy wychowawcze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na konsultację.