Podstawowa opieka zdrowotna

Konsultacje lekarza pierwszego kontaktu w naszej placówce medycznej to kluczowy punkt w dbaniu o zdrowie. Działając jako punkt Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) koncentrujemy się na profilaktyce i zapewnieniu kompleksowej, dostępnej i szybkiej pomocy.

Dokonując wyboru naszej placówki, zapewniamy dostęp do wysoko wykwalifikowanych lekarzy pierwszego kontaktu, którzy służą wsparciem w codziennych wyzwaniach zdrowotnych. W celu skorzystania z konsultacji wystarczy złożyć deklarację, która umożliwi Państwu korzystanie z naszych usług medycznych.

Wybierając CM Prokocim jako swoją placówkę medyczną w jednym miejscu można odbyć konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu oraz komercyjnie ze specjalistą. Nasz zespół lekarzy oraz profesjonalistów medycznych pracuje wspólnie, aby zapewnić Państwu spersonalizowaną opiekę, koordynację badań oraz leczenia, a także wsparcie na każdym etapie zdrowotnej diagnostyki i profilaktyki.

Po konsultacji z lekarzem POZ istnieje możliwość skorzystania z odpowiednich programów NFZ, takich jak Pakiet Opieki Koordynowanej.