Urolog Kraków

Profesjonalna opieka urologiczna w Krakowie

Szukasz profesjonalnej opieki urologicznej w Krakowie? Nasze Centrum Medyczne Prokocim zapewnia zaawansowane usługi urologiczne pod kierunkiem doświadczonego lekarza. Oferujemy konsultacje urologiczne, zapewniając kompleksową diagnostykę i leczenie w zakresie urologii. Nasze centrum znajduje się w dogodnej lokalizacji w Krakowie, z łatwym dostępem komunikacyjnym. Wizytę można umówić osobiście, telefonicznie lub online, co umożliwia wygodny dostęp do naszych usług. Zadbamy o Twoje zdrowie i dobrostan, oferując opiekę na najwyższym poziomie.

Urolog Kraków - Nasi lekarze

Cennik urologia

Konsultacja urologiczna 300 zł
Cewnikowanie pęcherza moczowego 120 zł
Usunięcie cewnika 120 zł

Najważniejsze informacje o wizytach u urologa w Krakowie

Czym zajmuje się endokrynolog w Krakowie?

Lekarz endokrynolog w Krakowie zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu hormonalnego, czyli gruczołów dokrewnych takich jak tarczyca, przytarczyce, nadnercza czy trzustka. Endokrynolog zleci także badania laboratoryjne oraz obrazowe, jeśli będzie to konieczne do postawienia właściwej diagnozy. W razie potrzeby, lekarz wypisze receptę na leki hormonalne lub skieruje pacjenta na dalsze leczenie endokrynologiczne. Profesjonalna opieka endokrynologa w Krakowie pomoże skutecznie zarządzać schorzeniami gruczołów dokrewnych.

Gdzie przyjmuje urolog w Krakowie?

Lekarz urolog przyjmuje na terenie miasta Kraków.

Centrum Medyczne Prokocim, al. Adolfa Dygasińskiego 2d, 30-820 Kraków

Dojazd komunikacją miejską: Przystanek Bieżanowska
linie tramwajowe: 3, 9, 13, 24, 49
linie autobusowe: 144, 173, 301, 304, 314, 503

Urolog w Krakowie sposoby umówienia wizyty

Wizytę u urologa można umówić za pomocą trzech sposobów: osobiście w rejestracji centrum medycznego, telefonicznie bądź za pomocą systemu rezerwacji online, który jest dostępny na stronie internetowej.

 

Jak przygotować się do wizyty u urologa?

Przed wizytą u urologa warto przygotować się w następujący sposób: zastanów się nad głównymi dolegliwościami, z powodu których umawiasz wizytę, aby móc je dokładnie opisać. Zanotuj kiedy się pojawiły, jak często występują i nasilają. Sporządź listę przyjmowanych leków i ewentualnych schorzeń towarzyszących. Przynieś ze sobą wyniki badań krwi, moczu i obrazowe np. USG, jeśli były już wykonywane. Warto również mieć przy sobie kalendarz miesiączkowy i notatki na temat cyklu.