Neurolog Kraków

Profesjonalna opieka neurologiczna w Krakowie

Szukasz profesjonalnej opieki neurologicznej w Krakowie? Nasza prywatna praktyka neurologiczna to idealne miejsce dla Ciebie. Nasi doświadczeni lekarze neurologowie oferują kompleksową opiekę zdrowotną dla pacjentów w każdym wieku. Nasza poradnia neurologiczna w Krakowie to miejsce, gdzie możesz liczyć na indywidualne podejście do Twoich potrzeb zdrowotnych. Jeśli potrzebujesz dobrego neurologa w Krakowie, który ma szerokie doświadczenie w dziedzinie neurologii, to jesteśmy gotowi Ci pomóc. Zadbamy o Twoje zdrowie i dobrostan. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę u najlepszego neurologa w Krakowie Prokocim.

Neurolog Kraków - Nasi lekarze

Cennik neurologia

Konsultacja neurologiczna 200 zł

Gdy chodzi o choroby o podłożu neurologicznym, warto wiedzieć nie tylko, co leczy neurolog, ale też, jakie objawy powinny zwrócić twoją uwagę i skłonić do wizyty

Należą do nich między innymi:

  • osłabienie siły mięśniowej,
  • zawroty głowy,
  • drżenie i skurcze mięśni,
  • szumy uszne,
  • zaburzenia równowagi

Najważniejsze informacje o wizytach u neurologa w Krakowie

Czym zajmuje się neurolog w Krakowie?

Neurolog w Krakowie zajmuje się kompleksową opieką nad zdrowiem neurologicznym pacjentów. Jego zadania obejmują profilaktykę, diagnostykę i leczenie, a także monitorowanie różnych aspektów zdrowia układu nerwowego. Specjalista ten również udziela porad i wsparcia pacjentom w różnych fazach życia, pomagając im w radzeniu sobie z chorobami neurologicznymi. Neurolog przeprowadza dokładny wywiad medyczny, bada pacjentów, diagnozuje schorzenia neurologiczne, oraz odpowiednio je leczy. Jest to także lekarz, który odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjentów, dostarczając im informacji i edukując na temat zdrowia neurologicznego.

Gdzie przyjmuje neurolog w Krakowie?

Lekarz neurolog przyjmuje na terenie miasta Kraków Prokocim.

Centrum Medyczne Prokocim, al. Adolfa Dygasińskiego 2d, 30-820 Kraków

Dojazd komunikacją miejską: Przystanek Bieżanowska
linie tramwajowe: 3, 9, 13, 24, 49
linie autobusowe: 144, 173, 301, 304, 314, 503

Neurolog w Krakowie sposoby umówienia wizyty

Wizytę u neurologa można umówić za pomocą trzech sposobów: osobiście w rejestracji centrum medycznego, telefonicznie bądź za pomocą systemu rezerwacji online, który jest dostępny na stronie internetowej.

 

Jak przygotować się do wizyty u neurologa?

Przed wizytą u neurologa warto przygotować szczegółowy opis dolegliwości – kiedy się pojawiły, jak często występują, czy nasilają się w konkretnych porach dnia lub w określonych sytuacjach. Pomocne będzie także zanotowanie przebytych urazów głowy, chorób, przyjmowanych leków oraz informacje o występowaniu chorób neurologicznych w rodzinie. Na wizytę należy zabrać aktualne wyniki badań laboratoryjnych, obrazowe i neurofizjologiczne. Warto mieć przy sobie listę preparatów i suplementów, które pacjent przyjmuje. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwoli lekarzowi neurologowi na postawienie właściwej diagnozy i wdrożenie skutecznego leczenia.