Regulamin rezerwacji

  1. Przy rezerwacji terminów konsultacji psychologicznych, psychiatrycznych oraz wybranych wizyt chirurgicznych, obowiązuje wpłata zadatku.
  2. Kwota zadatku wynosi 100 zł. W dniu poprzedzającym konsultację recepcja CM PROKOCIM przy potwierdzaniu wizyt będzie wysyłała link przenoszący do szybkich płatności (tj.blik, payU itd.) celem opłacenia zadatku.
  3. Aby rezerwację uznać za obowiązującą należy dokonać wpłaty. Można również wpłacać zadatek na konto bankowe przychodni,a w tytule podać swoje Imię i Nazwisko oraz przesłać potwierdzenie na adres e-mail przychodni.

Nr konta bankowego:

 ING BANK ŚLĄSKI   19 1050 1445 1000 0090 8078 9630

  1. Różnice między zadatkiem a całą kwotą za konsultacje pacjent wpłaca dopiero po odbytej konsultacji na miejscu.
  2. Jeżeli pacjent nie może zgłosić się w uzgodnionym terminie na wizycie ma obowiązek zgłosić ten fakt najpóźniej w dniu wizyty do godziny 08:30 .W późniejszym terminie zadatek ten przepada.
  3. W przypadku nie odwołania zarezerwowanych terminów z określonym wyprzedzeniem (tj. do godziny 08:30 dnia w którym ma odbyć się wizyta uznaje się ją za wykorzystaną a zadatek nie zostaje zwrócony pacjentowi.
  4. Jeżeli pacjent rezygnuje z wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem

 (tj. przed godziną 8.30 w dniu wizyty), wpłacony zadatek może zostać wykorzystany w przeciągu 2 miesięcy od daty nieodbytej wizyty.

8.Centrum medyczne Prokocim uznaje następującą formę odwołania zarezerwowanego terminu tj. osobiście, mailowo, telefonicznie .

Telefon do rejestracji:  519-146-247

Adres e-mail : rejestracja@cmprokocim.pl

Adres placówki: ul.Wodna 2C,30-556 Kraków